GOFRY BĄBELKOWE

Gofry bąbelkowe (Bubble Waffle) to gofry o ciekawej strukturze bąbli. Gofry te są podatne na zwijanie a jednocześnie kruche. Bubble waffle to idealny pomysł na rozwój swojego biznesu gastronomicznego. Z roku na rok zyskują na popularności, a przy komponowania deserów z goframi bąbelkowymi ogranicza nas tylko wyobraźnia.

W naszej ofercie znajdziesz proszek produkcji gofrów bąbelkowych. Znajdziesz u nas również gofrownice do wywtarzania gofrów bąbelkowych m.in. polskiej firmy Dezal. Oferujemy też wszystkie dodatki, takie jak bita śmietana, posypki, owoce w żelu i wiele więcej!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze odpowiedniej gofrownicy.

Gofre bąbelkowe - bubble waffle
co to jest?

Gofry bąbelkowe to klasyczne gofry w nowej odsłonie! Aktualnie gofrowe bąble to prawdziwy hit w Polsce, z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność wśród naszych klientów. Od zwykłych gofrów różnią się strukturą – bąbli. 

Gofry bąbelkowe są podatne na zwijanie i jednocześnie zachowują kruchość. W smaku przypominające tradycyjne gofry, mogą być nadziewane dowolnymi dodatkami, a następnie podawane na kilka różnych, bardzo efektownych sposobów. 

Mogą być wypełnione lodami rzemieślniczymi albo lodami włoskimi, śmietaną, owocami i wieloma innymi składnikami. Wypełnienie zależy wyłącznie od naszej kreatywności.

gofry bąbelkowe w proszku

Produkcja gofrów bąbelkowych

Dzięki swojej strukturze – bąbelków wypełnionych powietrzem – gofry bąbelkowe wymagają innej mieszanki do pieczenia niż te klasyczne gofry.

Bubble waffle są zdecydowanie bardziej elastyczne. Przepis na gofry bąbelkowe jest w miarę prosty. W odpowiednich proporcjach należy zmieszać jajka, mleko skondensowane, tapiokę, mąkę pszenną i cukier i wanilię.

Jednak trudno określić idealne proporcje, bo to jest zależne od maszyny do pieczenia gofrów bąbelkowych.

Na szczęście – Hurtownia SMAKOSZ oferuje gotowe mieszanki do produkcji gofrów bąbelkowych. Dzięki takiej mieszance przygotujesz gofry w dosłownie kilka minut.

Maszyny do bubble waffle - gofrownice

Żeby produkować gofry bąbelkowe trzeba zaopatrzyć się w specjalną maszynę do pieczenia tzw. bubble waffle.

W swojej ofercie posiadamy gofrownice do gofrów bąbelkowych od kilku producentów, dzięki czemu możecie Państwo dobrać odpowiedni model do swojego budżetu.

Maszyna do gofrów ma strukturę przypominającą plaster miodu. Posiada rączkę, którą obracamy gofra. Po około 3 minutach od zalania mieszanką wyciągamy gotowego gofra bąbelkowego.

gofrownice bąbelkowe bubble waffle

Historia gofrów bąbelkowych

Złociste, puszyste i chrupiące gofry bąbelkowe wywodzą się z Hong-Kongu. Egg waffle, lub też Bubble Waffle – bo tak były tam nazywane – bardzo szybko podbiły tamtejsze podniebienia różnymi wariantami smakowymi. Gofry bąbelkowe zyskują na popularności w Stanach Zjednoczonych oraz Rosji.

Od kilku lat, gofry bąbelkowe można spotkać w Polsce. Najczęściej spotykaną wariacją są bubble waffle z lodami i bitą śmietaną, a także ze świeżymi owocami, czy też owocami w żelu. Co ciekawe gofry bąbelkowe można serwować również z wytrawnymi dodatkami. 

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl