Wafle do lodów

kubki waflowe

Znajdziesz u nas wafle do lodów włoskich i lodów świderków, a także lodów rzemieślniczych (gałkowych). W asortymencie posiadamy ogromny wybór kubków waflowych do lodów, a także różnego rodzaju ozdób – wachlarze, misie, serduszka i rurki waflowe.

Wafle do lodów - Hurtownia

Już od ponad 20 lat w ofercie naszej hurtowni znajdują się wafle do lodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ciągle rozbudowujemy swoją ofertę o nowe produkty. Oferujemy wiele rodzajów i rozmiarów kubków waflowych, zarówno dla lodziarni rzemieślniczych, jak również wafle do lodów z maszyny – lodów włoskich i świderków.

Staramy się, aby każdy karton z waflami do lodów dostarczyć do klientów w idealnym stanie, dlatego też każdorazowo wafle są dostarczane ręcznie, przez naszych pracowników. Unikamy w ten sposób problemu z potłuczonymi kubkami. 

Znajdziesz u nas kubki waflowe wytłaczane, półsłodkie, słodkie, miski waflowe oraz kolorowe wafle do lodów. A niemal wszystkie produkty są dostępne na przestrzeni całego roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w naszym aktualnym katalogu lodowym w zakładce – GAZETKI.

Oprócz wafli do lodów oferujemy również rurki do bitej śmietany a także wszelkiego rodzaju ozdoby – wachlarze, misie, serduszka i wiele więcej.

Kubki do lodów - oferta

Wafle do lodów wytłaczane

Wytłaczane wafle do lodów to zdecydowanie najpopularniejszy typ kubków waflowych. Mnogość wzorów i rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie ilości lodów z maszyny, a także lodów gałkowych.

Kolorowe wafle do lodów

Kolorowe wafle do lodów to prawdziwy hit sprzedaży. Kolorowe kubki waflowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem lodziarni i cukierni.  Oferowane przez nas kolorowe kubki waflowe są wyprodukowane tylko z naturalnych barwników.

Wafle wysokocukrowe

Wysokocukrowe wafle do lodów to idealne rozwiązanie do deserów lodowych w lodziarniach rzemieślniczych. Dzięki większej zawartości cukru wafle mają inny smak i strukturę. Znajdziesz u nas również słodkie wafle do lodów w wersji Gigant.

Wafle dekoracyjne

Oprócz kubków waflowych znajdziesz u nas również wafle dekoracyjne w różnych kształtach. Wafle w kształcie misia, wachlarze i serca. Oprócz dopełnienia deserów lodowych znajdą również zastosowanie na tortach i ciastach.

Rurki waflowe

Rurki waflowe do bitej śmietany to idealny dodatek do biznesu lodowego. Oprócz wykorzystania ich jako rurki do bitej śmietany, świetnie nadają się do podania jako słodka przekąska, albo dodatek do deseru. 

Wafle do lodów - Hurtownia SMAKOSZ

Posiadamy duży wybór producentów kubków waflowych i rurek do bitej śmietany. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem, dlatego możemy zaoferować świetne ceny i świeże produkty.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl