Paczki świąteczne dla pracowników

Paczki Świąteczne dla firm i instytucji

Hurtownia Smakosz organizuje i wykonuje paczki świąteczne dla pracowników, prezenty dla dzieci, a także dla firm i instytucji. Paczki wykonywane są okazji takich świąt jak: Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Dzień Dziecka oraz na życzenie klientów.

Indywidualna Oferta paczek świątecznych

Dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualna propozycja paczek świątecznych wraz ze wstępną wyceną. Dokładamy wszelkich starań, aby słodycze, artykuły spożywcze i ewentualne gadżety w zamawianych paczkach świątecznych były dostosowane do wieku odbiorców, a także by każda paczka świąteczna była jak najbardziej okazała – jednocześnie nie przekraczając ustalonej kwoty.

Paczki Świąteczne na zamówienie

Staramy się z całych sił, aby wykonane przez nas paczki świąteczne, które trafią do pracowników sprawiły im dużą przyjemność i pełniły funkcję motywacyjną.

Ogromny wybór opakowań

Paczki z okazji świąt pakowane są do różnego typu opakowań w siedzibie naszej firmy. Istnieje możliwość, aby zawartość paczki świątecznej umieścić w workach świątecznych, koszach wiklinowych reklamówkach ze świątecznymi motywami, folii celofanowej lub opakowaniach tekturowych z motywem świątecznym, a także wiele innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Oferujemy również przygotowanie słodkich prezenty dla dzieci – na każdą okazję! Dostosujemy asortyment do Twoich oczekiwań oraz wieku obdarowywanych dzieci. Takie prezenty dla dzieci idealne rozwiązanie na Dzień Dziecka, Wielkanoc czy Mikołajki. 

paczki świąteczne

Paczki świąteczne - miła niespodzianka dla twoich pracowników

Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc to idealny moment, by pokazać, że doceniasz swoich pracowników. Nawet tak prosty gest jak słodkie paczki świąteczne zadziała na nich motywująco – i po prostu sprawi im przyjemność. 

Decyzja podjęta – chcesz przygotować paczki świąteczne dla pracowników. Na co zwrócić uwagę przy ich tworzeniu? Przede wszystkim – na okazję. Inne słodkości czy gadżety sprawdzą się w przypadku paczek na Boże Narodzenie, a inne na Dzień Dziecka czy ważny, firmowy jubileusz. Ponadto warto zadbać, by paczki dla pracowników były spersonalizowane – przynajmniej oddawały ducha firmy i nie były bezosobowe. Ciekawym pomysłem może być też dostosowanie opakowania paczki czy dołączonych do niej gadżetów do specyfiki poszczególnych działów firmy – oczywiście przy zachowaniu jednakowej wartości podarków. Dzięki temu paczki będą bardziej przemyślane i osobiste.

Poza zawartością paczek świątecznych dla pracowników warto również zadbać o ich odpowiednie wręczenie. Pracownicy z pewnością docenią oficjalne rozdanie paczek – np. podczas firmowej Wigilii – zamiast bezosobowego odbioru podarków w dziale HR.

Spersonalizowane paczki dla pracowników Twojej firmy

Chcesz, by paczki świąteczne dla Twoich pracowników były oryginalne i wyjątkowe? Skorzystaj z naszej pomocy! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne, słodkie podarki, zachwycające zarówno smakiem, jak i wyglądem! Przygotowujemy paczki na każdą okazję – od Bożego Narodzenia, przez Wielkanoc, aż po firmowe jubileusze. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas paczki świąteczne oddawały ducha Twojego przedsiębiorstwa, były okazałe i dostosowane do wieku obdarowywanych osób – a jednocześnie nie przekraczały założonego budżetu. Słodkie prezenty dla pracowników możemy opakować w dowolny, preferowany przez Ciebie oraz pasujący do okazji sposób. Wielkanocny kosz prezentowy? Paczka świąteczna w klasycznym, tekturowym pudełku z bożonarodzeniowym motywem? Możliwości są nieograniczone!

Chcesz dowiedzieć się, jakie paczki dla pracowników możemy przygotować? Zapraszamy do kontaktu!

Paczki świąteczne dla pracowników a podatki

Paczki świąteczne to radość i dodatkowa motywacja dla pracowników – ale też źródło niepewności co do obowiązków podatkowych, zarówno po stronie pracowników, jak i pracodawców. Rozwiewamy najczęstsze wątpliwości!

Jeżeli paczki świąteczne dla pracowników w całości finansowane są ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych bądź Funduszy Związków Zawodowych, mają wyłącznie formę rzeczową – czyli nie zawierają np. bonów podarunkowych – a ich wartość nie przekracza 1000 zł, nie podlegają one opodatkowaniu. W przypadku tej formy finansowania, pracodawca nie może wliczyć paczek w koszta.

Paczki świąteczne dla pracowników mogą być też finansowane ze środków bieżących pracodawcy – wtedy jednak wliczają się do przychodu pracownika i podlegają opodatkowaniu. Pracodawca może jednak zaliczyć takie paczki do kosztów podatkowych firmy.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl