Paczki świąteczne dla pracowników

Paczki Świąteczne dla firm i instytucji

Hurtownia Smakosz organizuje i wykonuje paczki świąteczne i dla pracowników, klientów, a także dla firm i instytucji oraz prezenty dla dzieci. Paczki wykonywane są okazji takich świąt jak: Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Dzień Dziecka oraz na indywidualne życzenie naszych klientów.

Indywidualna Oferta paczek świątecznych

Dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualna propozycja prezentów świątecznych wraz ze wstępną wyceną. Dokładamy wszelkich starań, aby słodycze, artykuły spożywcze i ewentualne gadżety w zamawianych zestawach prezentowych były dostosowane do wieku odbiorców, a także by każda paczka mikołajkowa, czy też kuferek świąteczny były jak najbardziej okazałe – jednocześnie nie przekraczając ustalonej kwoty.

Paczki Świąteczne na zamówienie

Staramy się z całych sił, aby wykonane przez nas świąteczne paczki, które trafią do pracowników i klientów sprawiły im dużą przyjemność i pełniły funkcję motywacyjną.

Dostosowujemy zawartość prezentów dla Ciebie. Ty ustalasz wartość, my zajmujemy się resztą.

Ogromny wybór opakowań

Paczki z okazji świąt Bożego Narodzenia, lub innej okazji, pakowane są do różnego typu opakowań w siedzibie naszej firmy. 

Istnieje możliwość, aby zawartość paczki świątecznej umieścić w workach świątecznych, koszach wiklinowych reklamówkach ze świątecznymi motywami, folii celofanowej lub opakowaniach tekturowych z motywem świątecznym, a także wiele innych. 

Oferujemy również przygotowanie słodkich prezentów dla dzieci – na każdą okazję! Dostosujemy asortyment do Twoich oczekiwań oraz wieku obdarowywanych dzieci, oferując produkty najwyższej jakości. Takie prezenty dla dzieci idealne rozwiązanie na Dzień Dziecka, Wielkanoc czy Mikołajki. 

paczki świąteczne

Paczki świąteczne - miła niespodzianka dla twoich pracowników

Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc to idealny moment, by pokazać, że doceniasz swoich pracowników. Nawet tak prosty gest jak słodkie paczki świąteczne zadziała na nich motywująco – i po prostu sprawi im przyjemność. 

Decyzja podjęta – chcesz przygotować paczki świąteczne dla pracowników. Na co zwrócić uwagę przy ich tworzeniu? Przede wszystkim – na okazję. Inne słodkości czy gadżety sprawdzą się w przypadku paczek na Boże Narodzenie, a inne na Dzień Dziecka czy ważny, firmowy jubileusz. Ponadto warto zadbać, by paczki dla pracowników były spersonalizowane – przynajmniej oddawały ducha firmy i nie były bezosobowe. Ciekawym pomysłem może być też dostosowanie opakowania paczki czy dołączonych do niej gadżetów do specyfiki poszczególnych działów firmy – oczywiście przy zachowaniu jednakowej wartości podarków. Dzięki temu paczki będą bardziej przemyślane i osobiste.

Poza zawartością prezentów świątecznych dla pracowników warto również zadbać o ich odpowiednie wręczenie. Pracownicy z pewnością docenią oficjalne rozdanie paczek – np. podczas firmowej Wigilii – zamiast bezosobowego odbioru podarków w dziale HR.

Spersonalizowane paczki dla pracowników Twojej firmy

Chcesz, by paczki świąteczne dla Twoich pracowników były oryginalne i wyjątkowe? Skorzystaj z naszej pomocy! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne, słodkie podarki, zachwycające zarówno smakiem, jak i wyglądem! Przygotowujemy kosze świąteczne i paczki na każdą okazję – od Bożego Narodzenia, przez Wielkanoc, aż po firmowe jubileusze.

Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas paczki świąteczne oddawały ducha Twojego przedsiębiorstwa, były okazałe i dostosowane do wieku obdarowywanych osób – a jednocześnie nie przekraczały założonego budżetu. Słodkie prezenty dla pracowników możemy opakować w dowolny, preferowany przez Ciebie oraz pasujący do okazji sposób. Wielkanocny kosz prezentowy? Paczka świąteczna w klasycznym, tekturowym pudełku z bożonarodzeniowym motywem? Możliwości są nieograniczone!

Chcesz dowiedzieć się, jakie paczki dla pracowników możemy przygotować? Zapraszamy do kontaktu!

srebrna paczka świąteczna prezentowa ozdobną kokardą Hurtownia Smakosz

Świąteczne kosze prezentowe i zestawy upominkowe dla firm

W naszej hurtowni oferujemy kompleksową obsługę każdego klienta. Potrzebujesz specjalnych toreb, z logiem Twojej firmy? A może chcesz włożyć do paczki indywidualną kartkę z życzeniami? Dla nas to nie problem! Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością, a paczki zawsze dostarczamy na czas. Jeżeli masz jakieś pytania na temat. Stworzymy gotowe paczki świąteczne lub świąteczne kosze bożonarodzeniowe, które dostarczymy na firmową wigilię, twoich klientów lub do siedziby Twojej firmy.

Oprócz paczek mikołajkowych i świątecznych, pakowanych w klasycznych torbach lub kartonikach oferujemy również świąteczne kosze upominkowe i kuferki świąteczne, a także biznesowe paczki prezentowe.

baner paczki świąteczne zaskocz klientów i pracowników

Biznesowa paczka prezentowa dla klienta? Z chęcią pomożemy!

Specjalizujemy się w przygotowywaniu zestawów słodyczy na każdą okazję. Oprócz obdarowania pracowników koszami upominkowymi, warto zadbać o swoich najważniejszych klientów i kontrahentów. Zarówno świąteczne kosze, jak i mniejsze upominki dobrze sprawdzą się w utrzymaniu bliskiej relacji.

Możesz skorzystać również z gotowych zestawów prezentowych, które prześlemy Ci na życzenie. Oferujemy wysoką jakość produktów i opakowań, więc możesz być pewien że twoi kontrahenci będą zadowoleni z wyjątkowych zestawów świątecznych.

Paczki świąteczne dla pracowników a podatki

Zestawy prezentowe to radość i dodatkowa motywacja dla pracowników – ale też źródło niepewności co do obowiązków podatkowych, zarówno po stronie pracowników, jak i pracodawców. Rozwiewamy najczęstsze wątpliwości!

Jeżeli wyjątkowe paczki mikołajkowe, albo świąteczne zestawy prezentowe dla pracowników w całości finansowane są ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych bądź Funduszy Związków Zawodowych, mają wyłącznie formę rzeczową – czyli nie zawierają np. bonów podarunkowych – a ich wartość nie przekracza 1000 zł, nie podlegają one opodatkowaniu. W przypadku tej formy finansowania, pracodawca nie może wliczyć paczek w koszta.

Paczki świąteczne dla pracowników mogą być też finansowane ze środków bieżących pracodawcy – wtedy jednak wliczają się do przychodu pracownika i podlegają opodatkowaniu. Pracodawca może jednak zaliczyć takie paczki do kosztów podatkowych firmy.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl