SŁODYCZE

Hurtownia Słodyczy

W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór słodyczy. Staramy się, aby nasza oferta zawierała produkty dobrej jakości i atrakcyjnych cenach. Dostarczamy słodycze do ponad 1000 sklepów i hurtowni w całej Polsce.

Pyszne ciasteczka

W naszej hurtowni znajdziesz ogromny wybór ciastek, wafelków i babeczek. Idealne rozwiązanie do sprzedaży detalicznej lub poczęstunek, np. na konferencjach biznesowych.

Czekolada

Jeżeli szukasz hurtowni z czekoladą – dobrze trafiłeś! Kupisz u nas czekolady, polewy i posypki czekoladowe, sosy czekoladowe, masy czekoladowe do czekolady na gorąco, a także batoniki i cukierki czekoladowe.
Oferujemy czekolady takich firm jak Ritter Sport, Milka, Baron, Roshen, Zeelandia i wiele więcej!

Cukierki i Lizaki

Znajdziesz u nas spory wybór cukierków, lizaków i karmelków – zarówno twardych jak i z nadzieniem. Cukierki są pakowane luzem oraz paczkowane. 

Produkty regionalne

Jeżeli szukasz hurtowni ze śląskimi produktami dobrze trafiłeś! Oferujemy szkloki, kopalnioki, oblaty, richtig śląskie nudle i wiele więcej!

Wafelki

W naszej ofercie znajdziesz również duży wybór wafli i wafelków. Oferujemy zarówno wafelki na luz jak i paczkowane. Znajdziesz u nas m.in. wafle przekładane, suche, wafle tortowe

żelki i pianki

W naszej hurtowni oferujemy pełną ofertę żelków i pianek Haribo! Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem, dlatego możemy zaoferować świetne ceny oraz świeże produkty.

Nasza słodka kolekcja

Posiadamy duży wybór producentów słodyczy. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem, dlatego możemy zaoferować świetne ceny i świeże produkty. Sprawdź także ofertę hurtowni spożywczej

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl