LODY ŚWIDERKI

Zakręcone lody świderki

Lody świderki, nazywane też lodami amerykańskimi to zakręcone lody o wysokiej twardości. Są zdecydowanie mocniej zmrożone od lodów włoskich.

Twarde lody świderki są pozbawione powietrza, dzięki czemu są gęste i można je rozpoznać po wyjątkowo zakręconej formie świderka.

Takie lody wymagają, oprócz innej mieszanki świderków w proszku odpowiedniego automatu do ich produkcji.

świderki lody amerykańskie

Amerykańskie ŚWIDERKI

W naszej ofercie znajdziesz lody świderki w proszku aż od 5 topowych polskich producentów. Są to firma Dylex, AKO, Soreno, Emix i Lody Petra.

Dzięki naszej bogatej ofercie koncentratów do produkcji lodów świderków macie Państwo możliwość wyboru pomiędzy bardziej ekonomicznymi i tanimi rozwiązaniami a także najwyższą jakością lodów.

Lody świderki – szeroki wybór smaków

Dzięki współpracy z czołowymi producentami amerykańskich lodów świderków jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę mieszanek o różnej wydajności, składzie – i smaku! 

W asortymencie posiadamy zarówno klasyczne, śmietankowe, czekoladowe, truskawkowe i waniliowe świderki, jak i rzadziej spotykane kompozycje smakowe. 

Oferujemy m.in. mieszanki do lodów świderków o smaku mango-marakuja, jabłkowym, śmietankowo-karmelowym czy jagodowym.

A to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz też szereg dodatków do lodów amerykańskich, dzięki którym Twoja oferta tych lodów będzie jeszcze ciekawsza i bardziej konkurencyjna. Oferujemy m.in. polewy, sosy i posypki, a także różnorodne wafelki do lodów świderków. Zaopatrz swoją lodziarnię w najlepsze produkty – złóż zamówienie na lody amerykańskie i dodatki do nich w naszej hurtowni!

Lody amerykańskie czy włoskie?
Wybierz mieszankę dopasowaną do Twojej oferty!

Lody świderki i włoskie to najpopularniejsze zimne desery z automatu. Co je różni?

Lody amerykańskie są zwarte i twardsze, z kolei włoskie – miększe i delikatniejsze. To właśnie dzięki zwartej konsystencji z lodów amerykańskich można tworzyć charakterystyczne, wysokie świderki.

Do przygotowywania tych dwóch rodzajów lodów z automatu potrzebne są inne maszyny – i inne mieszanki. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie półprodukty, niezbędne do ich przyrządzania – i wiele więcej!

Oferujemy zarówno mieszanki do lodów świderków, jak i do lodów włoskich – a także koncentraty do granity, wafelki, posypki, polewy zastygające i sosy.

Hurtownia Smakosz to wszystko, czego potrzebuje Twoja lodziarnia – skontaktuj się z nami i zamów wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu!

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl