Paczki dla dzieci

słodkie prezenty dla dzieci

Hurtownia Smakosz to bogata oferta słodkich paczek dla dzieci – na każdą okazję! Niezależnie, czy
chcesz zorganizować słodkie prezenty dla grupy przedszkolaków, czy przygotować paczki świąteczne
dla dzieci pracowników – jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowe, słodkie podarki, dopasowane do
Twoich oczekiwań oraz wieku obdarowywanych dzieci. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Unikalne paczki dla dzieci

Chcemy, by nasze prezenty świąteczne dla dzieci wywoływały radość u najmłodszych – dlatego zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia i przygotowujemy podarki, dostosowane do wieku czy zainteresowań dzieci. Starannie dobieramy słodycze, gadżety i inne elementy – tak, by paczka była okazała, dostosowana do gustu najmłodszych, a jednocześnie nie przekraczała
ustalonego budżetu.

prezenty świąteczne dla dzieci pracowników

Poza standardowymi paczkami świątecznymi dla pracowników możemy również przygotować słodkie podarki dla ich dzieci. To idealne rozwiązanie na Dzień Dziecka czy Mikołajki – miły gest, pokazujący, że pamiętasz nie tylko o swoich pracowniach, ale też ich pociechach. Zadbaj o dobry nastrój w swojej firmie – zamów specjalne paczki świąteczne dla dzieci pracowników już dziś!

Opakowania na każdą okazję

Paczki świąteczne dla dzieci nie obędą się bez wyjątkowego opakowania! W naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór różnorodnych pudełek i dekoracyjnych, świątecznych reklamówek, stworzonych z myślą o najmłodszych. Oferujemy również możliwość przygotowania paczek świątecznych dla dzieci w dekoracyjnych koszykach, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wielkanocnych prezentów. Nie masz pomysłu, jakie opakowanie prezentu będzie optymalne? Skontaktuj się z nami – pomożemy!

Słodkie podarunki świąteczne dla dzieci

Dzieci uwielbiają słodycze – warto im na nie pozwolić chociażby od święta! Jeśli chcesz zorganizować prezenty dla sporej grupy najmłodszych – czy to w przedszkolu, szkole czy dla dzieci swoich pracowników – słodka, spersonalizowana paczka będzie najlepszym wyborem. Co wyróżnia naszą ofertę prezentów świątecznych dla dzieci?

  • indywidualne podejście – pomożemy Ci w doborze optymalnej zawartości prezentu – tak, by był dopasowany do gustów dzieci, bogaty, a jednocześnie mieścił się w przewidzianym budżecie,
  • szeroka gama produktów – nasze prezenty świąteczne dla dzieci komponujemy z wykorzystaniem szerokiej gamy słodyczy i innych artykułów spożywczych, a także gadżetów i zabawek,
  • różnorodne opakowania – jesteśmy w stanie przygotować prezenty dla dzieci, dopasowaną do każdej okazji – od Wielkanocy, poprzez Dzień Dziecka, aż po Mikołajki i Boże Narodzenie!

Chcesz zamówić prezenty świąteczne dla dzieci, które będą unikalne i sprawią najmłodszym autentyczną radość? 
Postaw na ofertę Hurtowni Smakosz!

Prezenty dla dzieci – i nie tylko!

Poza prezentami świątecznymi dla dzieci jesteśmy w stanie przygotować również szereg innych, słodkich podarunków. Tworzymy wyjątkowe, spersonalizowane paczki dla pracowników, firm i instytucji – na każdą okazję. Dzięki szerokiej gamie produktów, różnorodnym opakowaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu – niezależnie, czy potrzebujesz oryginalnych koszów prezentowych, czy tradycyjnych paczek na Wielkanoc, Mikołajki czy Boże Narodzenie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl