LODY WŁOSKIE

W naszej ofercie znajduje się proszek do lodów włoskich i lodów świderków i gofrów. W asortymencie posiadamy także kubki waflowe do lodów, polewy do lodów a także różnorodne dodatki, którymi można przyozdobić lody, gofry lub inne desery.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno proszek do automatów typu soft, a także proszek do lodów amerykańskich czyli tzw świderki oraz granitę w płynie i w proszku.

Oprócz lodów włoskich oferujemy również lody w proszku świderki. Tzw. lody amerykańskie są na polskim rynku już od kilku lat. Kupisz u nas mieszanki takich firm jak Dylex, AKO, Soreno, Emix, Lody Petra i wiele więcej.

Jeżeli szukasz sposobu na rozbudowanie swojego biznesu lodowego o granitę dobrze trafiłeś! Oferujemy granitę w postaci syropów oraz granitę w proszku. Kupisz u nas również granitory w różnych rozmiarach i pojemnościach.

W naszej ofercie znajdziesz gotowe mieszkanki do produkcji gofrów biszkoptowych, m.in. takich firm jak Emix, Soreno, AKO. Zaopatrzysz się u nas również w gofrownice profesjonalne i półprofesjonalne.

Oferujemy duży wybór gotowych proszków do produkcji gofrów bąbelkowych a także maszyn (gofrownic) do wytwarzania gofrów z bąblami.

Znajdziesz u nas ogromny wybór kubków waflowych. Oferujemy kubki do lodów w różnych rozmiarach i wzorach. Zaopatrzysz się u nas również w kolorowe kubeczki do lodów

Nasza oferta

Posiadamy duży wybór producentów lodów, gofrów i kubków waflowych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem, dlatego możemy zaoferować świetne ceny i świeże produkty

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl