Zaopatrzenie automatów vendingowych

Zaopatrzenie MASZYN vendingowych

Automaty vendingowe, nazywane także automatami sprzedającymi to urządzenia do sprzedaży samoobsługowej, które będą użyteczne w wielu miejscach, między innymi w szkołach, biurach, galeriach handlowych itp. Posiadamy szeroką gamę produktów, idealnie przystosowanych do maszyn vendingowych!

Szybkie przekąski o każdej porze

Automaty vendingowe to najprostszy sposób na uzyskanie przekąski o każdej porze dnia i nocy. W takich miejscach można znaleźć bardzo różnorodne produkty (w tym napoje), wszystkie z długim terminem przydatności do spożycia.

Dużo różnych produktów i dobra cena, a także szybkość pozyskania to coś, co przyciąga wielu amatorów ekspresowych przekąsek do skorzystania z automatów vendingowych.

Zaopatrzenie automatów vendingowych

Dobrze dobrane produkty to klucz to użyteczności automatu vendingowego. Firmy oferujące zaopatrzenie poza dużą różnorodnością przekąsek oferują również szybkie i sprawne dostawy, dzięki czemu instytucje decydujące się na taki automat nie muszą martwić się o regularne jego uzupełnianie.

Jakie produkty w automatach sprzedażowych cieszą się największym powodzeniem? To przede wszystkim słodycze, głównie ciastka i batony. Zarówno te popularne i kaloryczne, jak i nieco bardziej fit – dla każdego znajdzie się coś dobrego.

W automatach nie może zabraknąć również napojów. Wody gazowanej czy niegazowanej, słodkich soków czy gazowanych napojów w puszkach.

Choć w automatach wiele jest niezdrowych przekąsek dla zbilansowania ilości cukru i kalorii, w asortymencie muszą znaleźć się również te zdrowsze i bardziej pożywne, takie jak suszone owoce, chipsy z warzyw i owoców czy bakalie.

Hurtownia Smakosz - najlepsze zaopatrzenie vending

Oferujemy duży wybór różnorodnych produktów w bardzo konkurencyjnych cenach, które idealnie sprawdzą się w automatach vendingowych, by każdy mógł znaleźć szybko najlepszą przekąskę dla siebie. W ofercie znajdują się zarówno zdrowie przysmaki, jak i słodycze, dobrze nadające się na poprawę nastroju czy uzupełnienie ubytku kalorycznego.

 

Produkty vendingowe na zamówienie

Hurtownia Smakosz z powodzeniem na rynku działa już od ponad 25 lat, dostarczając swoim klientom odpowiednich dla nich produktów najwyższej jakości, doskonale dopasowanych do ich potrzeb. W razie jakichkolwiek problemów z dopasowaniem zaopatrzenia do automatu sprzedażowego pracownicy hurtowni służą radą i wsparciem, pomagając w wyborze najlepszych produktów, stanowiących doskonałą kompozycję w automacie vendingowym. Hurtownia współpracuje z wieloma producentami żywności, co ma bezpośredni wpływ na duże możliwości wyboru przekąsek do automatów.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl