Hurtownia spożywcza Śląsk

Hurtownia Spożywcza Śląsk

Hurtownia Spożywcza

Hurtownia Smakosz nieprzerwanie działa na Śląsku już od ponad 25 lat, dostarczając odbiorcom różnego rodzaju słodycze, mniej lub bardziej znane. Szeroki asortyment obejmuje mnóstwo produktów, w tym specjalne proszki do lodów, z których niezwykle chętnie korzystają lodziarnie. Smakosz to także specjalista w organizacji najlepszych paczek zarówno świątecznych, jak i okolicznościowych dla firm i różnego rodzaju instytucji.

Duży wybór, niska cena

Hurtownia słodyczy Smakosz jest dystrybutorem ponad 50 producentów słodyczy, oferujących szeroki wybór słodkich przyjemności, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Warto przy tym pamiętać, że hurtowania spożywcza Śląsk kieruje swoją ofertę zarówno dla klientów hurtowych, jak i indywidualnych.

Nikt nie lubi przepłacać, co jest faktem wszystkim bardzo dobrze znanym. Dlatego też Smakosz oferuję ogromny wybór produktów, w tym słodyczy bardzo dobrej jakości, w konkurencyjnych i niezwykle atrakcyjnych cenach.

Śląskie produkty regionalne

W asortymencie hurtowni nie mogło zabraknąć różnorodnych ciastek i oczywiście czekolady, nie tylko tej klasycznej w formie ładnie zapakowanej tabliczki. Oferta handlowa obejmuje także słodkie czekoladowe sosy, polewy, masy, posypki i wiele więcej czekoladowego szczęścia. W sprzedaży nie mogło także zabraknąć tak lubianych przez dzieci cukierków, lizaków, żelek czy pianek.

Smakosz oferuje również śląskie, regionalne słodycze, przede wszystkim takie jak Szkloki, Kopalnioki, Oblaty, Richtig Śląskie nudle czy prawdziwy Śląski Zymft

Bogaty asortyment spożywczy

Mając na uwadze duże potrzeby konsumentów, Smakosz poza ogromną różnorodnością słodkości, ma do zaoferowania również wiele innych produktów. Nie jest to zwyczajna hurtownia makaronów. To urozmaicony zbiór produktów, smacznych i najwyższej jakości? Co poza słodką przyjemnością można znaleźć w hurtowni Smakosz? To między innymi konserwy, pasztety, zupy czy przetwory – produkty idealne do szybkiego zaspokojenia głodu, gdy brak czasu na przygotowanie posiłku.

Nie tylko słodkości!

Dla miłośników przekąsek niekoniecznie tych słodkich hurtownia przygotowała chipsy, chrupki oraz dla dodania odrobiny słodyczy bakalie. Hurtowo można nabyć w tym miejscu także kisiele, galaretki czy budynie.
W hurtowni dostępna jest bardzo duża ilość przypraw, znajdą się tu również sosy do potraw, smaczne i szybkie w przygotowaniu. W dobrej cenie dostępna jest tu również najlepsza oliwa.

Zaopatrzenie lodziarni, kawiarni i cukierni

Hurtownia Smakosz w swojej ofercie posiada również szereg produktów, jakie będą niezbędne przy funkcjonowaniu lodziarni, gdzie szczególnie w upalny dzień wiele osób chce szybko uzyskać smakowity, chłodzący przysmak.

W hurtowni dostępne są nie tylko różnorodne mieszanki do lodów, ale także i liczne dodatki  w postaci wafli, posypek czy sosów. Wiele lodziarni i kawiarni chętnie korzysta z możliwości uzyskania wielu różnorodnych produktów niezbędnych do przygotowania dobrych lodów czy deserów lodowych, dostępnych w jednym miejscu. 

Warto zapoznać się z ofertą śląskiej hurtowni Smakosz, miejsca, gdzie każdy znajdzie duży wybór różnych produktów, nie tylko słodyczy.

 

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl