PACZKI OKOLICZNOŚCIOWE

Paczki dla firm i instytucji

Hurtownia Smakosz organizuje i wykonuje paczki świąteczne dla pracowników, dzieci, a także dla firm i instytucji. Paczki wykonywane są okazji takich świąt jak: Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Dzień Dziecka oraz na życzenie klientów.

Indywidualne podejście

Dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualna propozycja paczek świątecznych wraz ze wstępną wyceną. Dokładamy wszelkich starań, aby słodycze, artykuły spożywcze i ewentualne gadżety w zamawianych paczkach świątecznych były dostosowane do wieku odbiorców, a także by każda paczka świąteczna była jak najbardziej okazała – jednocześnie nie przekraczając ustalonej kwoty. 

Paczki na zamówienie

Staramy się z całych sił, aby wykonane przez nas paczki świąteczne, które trafią do pracowników sprawiły im dużą przyjemność i pełniły funkcję motywacyjną.

Ogromny wybór opakowań

Paczki z okazji świąt pakowane są różnego typu opakowań w siedzibie naszej firmy. Istnieje możliwość, aby zawartość paczki świątecznej umieścić w koszach wiklinowych, reklamówkach ze świątecznymi motywami, folii celofanowej lub opakowaniach tekturowych z motywem świątecznym, a także wiele innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać produkty dostosowane do twoich potrzeb.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00
Sobota : 09:00 - 13:00 (tylko w sezonie lodowym)

Odwiedź nas

41-600 Świętochłowice ul. Krauzego 8
Telefon : +48 32 245 1272
Email : biuro@hurtownia-smakosz.pl